תמונה ראשית פלמינגו ניהול נכסים

העברת דירות ברשויות

רישומי מעבר דירה

אחרי חודשים של חיפושים מצאתם את דירת החלומות שלכם, הדירה המושלמת, ההשקעה המושלמת!

סיכמתם את כל התנאים ואפילו העברתם את התשלום הראשון.
ואז זה נוחת עליכם – יש בעיה בירוקרטית ואי אפשר לרשום את הנכס! בסופו של יום הבעלות על הנכס נקבעת על פי המרשם בטאבו ומסתבר שבכל שנה נופלות מאות עסקאות בישראל בשל סוגיות רישום.

הרבה סוגים של בעיות רישום

יש כל מיני סוגים של בעיות רישום.
לפעמים מדובר בבעיה שמקורה בהיסטוריה הרחוקה של הנכס ורישומו כ’מושע’, כלומר נכס שהוא חלק ממתחם גדול יותר והבעלות עליו משותפת ולא מחולקת ליחידות משנה.

לעיתים יש סוגיות של מיסוי והיוון, לעיתים הערות אזהרה ישנות או מחלוקת בין יורשים.
בנקודה הזו הרבה קונים מעדיפים להרים ידיים ולוותר, אחרי הכול כשמשקיעים מאות אלפי שקלים (ואפילו מיליונים) בקניית נכס להשקעה, לא סביר שתסכימו לוותר על העניין הפעוט הזה – שהנכס באמת שייך לכם.

מצד שני, אם הנכס והעסקה באמת מתאימים לכם, שווה לעשות מאמץ נוסף ולגייס לעניין את מקצועני הנדל”ן של פלמינגו.

חברת פלמינגו מתפקדת כ-One Stop Shop לענייני נדל”ן בחיפה והקריות – היא עוסקת בליווי העסקה כבר מהשלב הראשון הכולל את בדיקת צרכי הלקוח ואיתור נכס מתאים עבורו, לאחר מכן חברת פלמינגו תדע לאתר את הנכס המתאים בעבור המשקיע, להשביח את הנכס, להשכיר אותו ולנהל אותו במהלך תקופת השכירות.
אך לא פחות חשוב, חברת פלמינגו תדע לערוך בדיקה משפטית לנכס ע”י היועצים המשפטיים שעימם היא עובדת בשיתוף פעולה וכן לטפל בבעיות רישום ובהעברת דירות ברשויות השונות.

היועצים המשפטיים של פלמינגו המתמחים בסוגיות רישום מורכבות מצליחים פעמים רבות לפתור בעיות רישום שלעין פחות מנוסה ומקצועית נראות כמו מבוי סתום ובכך גורמים למשקיעים רבים להמשיך בעסקת חייהם ולא לוותר עלייה בגלל בעיות שניתנות לפתרון מהיר ע”י המקצוענים!

Call Now Button

מחפשים דירה להשכרה?
יש לכם דירה להשכרה ואתם מחפשים שוכר?

דילוג לתוכן