למה כדאי לבחור בחברת ניהול? כל המידע

היעדר זמן או ידע בניהול איכותי של הנכס, חוסר רצון להתמודד ישירות מול הדיירים ועד לחיפוש אחר שקט תעשייתי לאורך זמן לצורך שמירה על תשואה יציבה. פלמינגו ניהול ואחזקות נדל”ן עם מדריך שימושי על חשיבות הבחירה בחברת ניהול עבור הנכס שלכם.

הסלוגן של חברת פלמינגו: “פחות לחץ. יותר רווח” לא נוצר במקרה! הוא נולד בדם, יזע ודמעות, בזכות ניסיון רב שנים שהפך אותנו לחברה שעברה כמעט את הכל.

אחרי כברת דרך שכללה אינספור שוכרים ומשכירים באזור חיפה והקריות, עמם עברנו חוויות טובות וגם רגעים קשים ומאתגרים במיוחד, אנו מסוגלים להתחייב כיום כי יחד איתנו תוכלו להיות בטוחים כי הנכס שלכם מנוהל בידיים הטובות ביותר.

למה כדאי לבחור בחברת ניהול

אז למה אנחנו אתם שואלים? ובכן, זה פשוט. בזכות השירות, בזכות הזמינות, בזכות היעילות, בזכות היחס המקצועי, בזכות הרצון הגדול לשמור על השם הטוב ולהעצים אותו מדי יום!

פלמינגו נותנת הן לבעל הנכס והן לשוכר מגוון רחב של שירותים שנועדו לספק מענה לכל בקשה.

זוהי הסיבה שהלקוחות שלנו מצביעים ברגליים ובוחרים בנו פעם אחר פעם כחברת הניהול המועדפת עליהם.

יתרה מזאת, העובדים בחברת פלמינגו עוברים הכשרות והשתלמויות על בסיס חודשי, וזה רק על מנת לתת לכם (בעלי הנכסים והשוכרים כאחד) את השירות הטוב והאיכותי ביותר במדינת ישראל.

אם גם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם שקט תעשייתי, תוך ידיעה כי הנכס שלהם מנוהל בסטנדרט הגבוה ביותר, ובאותה נשימה שומר עבורכם על תשואה יציבה ועל הכנסה שוטפת מדי חודש, הרי שפלמינגו ניהול אחזקות נדל”ן היא הכתובת המדויקת עבורכם.

זה הזמן להפסיק אחת ולתמיד לבזבז זמן יקר על ניהול נכס, תחום שרבים מאיתנו כלל אינם מעורים בו, ולשים את המפתחות, תרתי משמע, בידיים של פלמינגו.

אנחנו מזמינים אתכם לצאת יחד איתנו למסע משותף, במהלכו אנחנו נהפוך לקברניטים, בעוד אתם תוכלו ”להישאר בספסל האחורי” להנאתכם ולהשתמש בשירותינו, בידיעה כי עשיתם את ההחלטה הנכונה.


מלא פרטים וצוות הטייסים שלנו יחזור אלייך בהקדם

אולי יעניין אותך גם

× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן