fbpx

נזילות ונזקי רטיבות מסוגים שונים מה עושים?

אחת הסיבות השכיחות וגם המוצדקות מצד שוכרים אשר מטרידות את מנוחתם של בעלי נכסים רבים בעונת החורף, מקורן לא אחת בנזילות ונזקי רטיבות מסוגים שונים. מדובר לרוב במים המחלחלים מהגג אל הקיר, הרצפה או התקרה שעלולים לגרום למפגע תברואתי של ממש. נזקי הרטיבות עשויים להסתכם בכתמי עובש או נקודות לא אסתטיות בצבעי שחור או ירוק, בעוד שבמקרים חריגים יותר עלולה להתרחש גם נזילת מים מאסיבית שתהפוך את התנאים בדירה לבלתי אפשריים למגורים. 
 
זה המקום להבהיר כי עובש הוא מפגע בריאותי בדירה. ישנן משפחות עם ילדים שבצדק אינן מוכנות להתגורר בנכס במצב תחזוקתי שכזה, ודורשות מבעליו טיפול מיידי במקור הנזילה, קרי מגג הבניין, על מנת לפתור את המצב באופן מיידי.
 
לא מעט בעלי דירות נוטים לחשוב כי על מנת לטפל במקור הנזילה מהגג, עליהם להחתים את יתר בעלי הדירות הנוספים ולגבות כסף מכולם. אלא שבפועל עסק שכזה טומן בחובו מורכבות בירוקרטית, כשבינתיים הדיירים ממשיכים לסבול ולחוש כי בעל הדירה שכח ואף הזניח אותם על לא עוול בכפם. התוצאה: סביר להניח כי הדיירים יבחרו שלא להאריך את חוזה השכירות ויבקשו לצאת מהדירה.
 
אז מה עושים? במקרה שכזה ההמלצה הגורפת היא להיות "חכם ולא צודק". אין להתעלם בשום פנים ואופן מהבעיה, אלא לגלות סולידריות כלפי הדייר ולהוכיח שאנחנו כאן בשבילו. על כן, גם אם זה כרוך בהוצאה כספית, יש לפעול קודם לפתרון הבעיה, ורק בסיומה לנסות לדרוש את הסכום החלקי מוועד הבניין. הצלחנו? מצוין. וגם אם לא, הרי שיש לקחת הוצאות אלו בחשבון כחלק מסך התשלומים השוטפים לנכס.
 
ומה לגבי עבודת האיטום עצמה? כדאי לדעת כי בשוק יש לא מעט חברות המספקות אחריות על הצבת יריעות למשך 5 ואף 7 שנים, כך שבסופו של יום מדובר בהוצאה משתלמת שעתידה לספק לנו כבעלי דירות שקט תעשייתי לשנים ארוכות. זה המקום להבהיר כי קיימת חשיבות עליונה בהזמנה של בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים, שכן בלא מעט מקרים מתגלה כי עבודת האיטום הייתה חובבנית. 
נזילות ונזקי רטיבות שונים - פלמינגו
פלמינגו ניהול ואחזקות נדל"ן הינה חברת ניהול האחראית באופן מלא על תחזוקת הנכס, לרבות הזמנת בעלי מקצוע מובחרים ועתירי ניסיון אשר ידאגו כי כל עבודה תתבצע בצורה תקינה. כחברת ניהול המתנהלת באופן ישיר מול בעל הנכס, מתפקידנו גם לספק אסמכתאות לתשלומים עבור בעלי מקצוע, כמו גם צילומים של הגג לפני ואחרי עבודת האיטום וכן תעודת אחריות לבעל הנכס שהשקיע את מיטב כספו בעבור איטום הגג, על מנת שהנזילה תיפטר אחת ולתמיד.
 
ועוד טיפ אחרון בשבילכם – נהוג לחשוב כי נכון לבצע את איטום הגג בתקופת החורף, אולם בפועל מדובר במחשבה מוטעית מהיסוד. הסיבה: בחורף כאשר הגג רטוב לא ניתן לבצע את עבודת האיטום כהלכה. מנגד, בקיץ או אפילו הסתיו כאשר הגג יבש, זהו זמן האידיאלי לטפל בגג ללא חשש מגשמים. 
 
אז חברות וחברים, הגיע הזמן להקדים תרופה למכה ולאטום את גג הדירה שלכם! זה בדיוק הזמן לפנות אל המומחים של פלמינגו – אנחנו כבר נדאג עבורכם להצעת מחיר אטרקטיבית ועבודת איטום איכותית מבעל מקצוע אמין ומנוסה.
 
פלמינגו ניהול ואחזקות נדל"ן – פחות לחץ. יותר רווח.

חברת פלמינגו הוקמה בשנת 2017 על ידי שני אנשי הנדל"ן הוותיקים ויק קושניר ואיזי בינייב. החברה הוקמה מתוך הסתכלות על שוק משקיעי הנדל"ן ושוק שוכרי הדירות והבנה אמיתית כי השוק יתום מטיפול מקצועי עבור שני הצדדים בעסקת ההשכרה. 
 
מדיניות פרטיות | תנאי שימוש 

© כל הזכויות שמורות לחברת פלמינגו ניהול ואחזקת נכסים.

דף זה עודכן לאחרונה בתאריך:

Call Now Button