תמונה ראשית פלמינגו ניהול נכסים

נכסים נבחרים להשכרה

נכסים להשכרה

בין אם יש לכם נכס שאתם מעוניינים להשכיר ובין אם אתם מחפשים לשכור נכס, שוק השכירות של ישראל הוא ג’ונגל אחד גדול שמשכירים ושוכרים כאחד נכווים ממנו בתדירות גבוהה.

ניהול נכסים להשכרה הוא מיומנות שרוב המשכירים אינם מורגלים בה והתוצאה היא שגם השוכרים וגם המשכירים מוצאים את עצמם בסיטואציות לא נעימות.

מודל חדש ואיכותי של השכרה וניהול נכסים

הבעיה המרכזית של שוק הנכסים להשכרה בישראל היא שהוא מתנהל ללא אבא וללא אמא.

ניהול נכסים עבור משכירי דירות שבבעלותם נכס אחד או שניים נתפס לרוב כפרווילגיה ואין כמעט גורמים מקצועיים שמציעים שירות איכותי מהסוג הזה.

למתווכים המשכירים דירות “על הדרך” יש מטרה אחת ברורה והיא לסגור את עסקת ההשכרה כמה שיותר מהר, לקחת את העמלה “ולשכוח” מאותו נכס מעיק להשכרה שנפל עליהם באמצע העבודה, ומרגע שעסקת ההשכרה נחתמת הם יוצאים מהתמונה וממעגל האחריות.

חברת פלמינגו, שהחלה לפעול לפני כשלוש שנים בקריות ובחיפה, החליטה לאתגר את הנחות הבסיס ומציעה מודל ייחודי שמאפשר לשמור על שרשרת ערך אחת גם כשמדובר בנכסים להשכרה.

פלמינגו מתפקדת כסוג של One Stop Shop בתחום השכרת הנכסים! היא מספקת שירותי מציאת שוכר ומחברת בין בעלי נכסים לשוכרים המתאימים להם, אך בשונה מהמודל של רוב משרדי התיווך, פלמינגו גם ממשיכה לנהל את הנכס ובמקרים מסוימים לוקחת אחריות מלאה על כל מה שקורה במהלך החוזה (גבייה, אחזקה, תיקונים, פיקוח וכו’)  ובכך מורידה לחץ וכאבי ראש ממשכיר הנכס ומספקת כתובת מקצועית וקשובה לשוכר במקרה וצצות בעיות.
חברת פלמינגו מתייחסת לכל עסקת השכרה ולכל דירה מנוהלת כדבר היקר והחשוב ביותר! זה העסק שלנו! אנחנו לא עושים את זה “על הדרך” ועל כן השירות והיחס שתקבלו מאתנו הוא ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר!

Call Now Button

מחפשים דירה להשכרה?
יש לכם דירה להשכרה ואתם מחפשים שוכר?

דילוג לתוכן