fbpx

שלוש טעויות נפוצות ברכישת נדל"ן להשקעה

כאשר אנו רוכשים דירה להשקעה המתכון להצלחה הוא ברור!
אמנם אי אפשר להוריד אותו מאיזה ספר מתכונים אבל בהחלט אפשרי לבחור שף מוצלח ולהעתיק את המתכון!
ישנם משקיעים רבים שנכנסים לעסקת נדל"ן בלי כל הבנה בתחום וחושבים שאם הם רכשו בעבר הרחוק איזה דירה זה הופך אותם באופן אוטומטי למשקיע מבין עניין!!
ישנם מספר טעויות נפוצות שהמשקיע הממוצע עושה שרכישת נדל"ן להשקעה!

כפי ששמתם לב השיעורים שלנו עניינים, קצרים ופרקטיים בטירוף! ולכן אעביר לכם פה שלוש טעויות נפוצות שאני מבטיח לכם שאם תמנעו מהם, הסיכוי שלכם לעסקת נדל"ן מוצלחת גדל באופן משמעותי מאוד מאוד מאוד!

אז בואו נתחיל:

טעות מספר 1:

המשקיע פועל מתוך רגש: 

שימו לב!! זוהי אחת הטעויות הנפוצות והקשות ביותר שמשקיע נדלן יכול

לעשות בהשקעה שלו!!

בהשקעת נדל"ן, להבדיל מרכישת דירה למגורים, הרגש הוא לא פרמטר בכלל!

אנחנו צריכים להפוך את המוח שלנו למחשב קר ומתוכנת שחושב אך ורק מספרים! אני יודע! זה קשה! אבל במידה ואתם רוצים לעשות השקעת נדלן טובה פשוט אין לכם ברירה!!!

בבקשה ממכם!! אל תתחברו לאיזור, לשכונה, לבניין, לדירה, אל תתחברו לרקע ההיסטורי של הבית! אני מבטיח לכם שאת הקונה שלכם לא יעניין שאתם גדלתם באותו בניין והייתה לכם ילדות נפלאה! הוא לא ישלם לכם על זה יותר כסף!!!

אל תתחברו למוכרת שעשתה על אחיין שלכם בייביסיטר או על המוכר שהיה כמו אח של אבא שלכם!

אני נשבע – כסף זה לא יביא לכם!!!

חשבו מספרים בלבד!!! מהו מחיר השוק היום? בכמה אני רוכש את הדירה? אם אוציא את הדירה למכירה מחר בבוקר כמה אוכל לקבל עלייה? מה העלויות הנלוות שלי? איזה תשואה חודשית אוכל לקבל על הדירה? הכל מספרים!! אין רגש!!!

טעות מספר 2:

בדיקת יתר: 

את המשפט הבא אני מבקש לרשום: "בכל עסקה יש חרא"!

אני חוזר: "בכל עסקה יש חרא"!!

כן כן זה ממש ככה!! לא הכל ורוד! למרות שאנחנו ממש רוצים שהכל יהיה לאבי דאבי!!! בפועל תדעו שאם הכל לאבי דאבי כנראה שדופקים אתכם!!! אבל דופקים אתכם חזק!!

לפעמים יוצא שהגעתם לעסקה ממש ממש טובה אבל בגלל בדיקת יתר אתם פשוט מפסידים את העסקה כי אתם מאמינים שתבוא עסקה טובה יותר!! הקטע הכי מצחיק שלפעמים אלה שאתם בודקים איתם הם אלה שעושים את העסקה!!!

זכרו!! אמנם תמיד תהיה עסקה טובה יותר אבל אם בכל עסקה אתם תחפרו בלי סוף ולא תדעו להוריד את הגרדום ולקבל החלטה שזוהי העסקה הטובה ביותר עבורי כרגע אתם לעולם אבל לעולם לא תעשו עסקה וכבר שתעשו אחת כזאת היא לא בהכרח תהיה כזו טובה!!!!

זכרו: "בכל עסקה יש חרא" אבל אם החרא לא מספיק מלכלך כנראה שהעסקה מספיק טובה!!

טעות מספר 3:

בחינת השקעות נדל"ן לפני קבלת אישור עקרוני למשכנתא:

אחת הטעויות הנפוצות והמפגרות ביותר שמשקיע יכול לעשות!!!

איך אתה יכול ללכת לבחון עסקה אם אתה לא יודע מה הבנק מאפשר לך?! בבקשה אל תספר לי סיפורים על כמה שאתה לקוח טוב ואין סיכוי שהבנק לא יאשר לך מה שאתה מבקש!! אין לך מושג בכלל איך זה עובד ומי מביא את האישורים!!!

בבקשה!! אל תבזבז לעצמך את הזמן!!

במקרה הטוב בזבזת שעות על חיפוש השקעה שלא רלוונטי אלייך בכלל ובמקרה הגרוע הפסדת כסף!

אני ראיתי בעיניים מקרים של אנשים שחתמו על זכרון דברים על השקעת נדל"ן ששווה 700 אלף ₪ ובסוף הבנק אישר להם רכישה ב-630,000 ₪!! מאיפה הם יביאו עכשיו עוד 70 אלף ₪?! יש כאלה שפשוט לא יכולים ואם נפלתם על מוכר לא פראייר הוא ייקח לכם פיצוי כבד על הפרת זכרון דברים!!

חברים אני מבטיח לכם: תקפידו לא לעשות את שלושת הטעויות האלו ואתם כבר בדרך הנכונה!!!

חברת פלמינגו הוקמה בשנת 2017 על ידי שני אנשי הנדל"ן הוותיקים ויק קושניר ואיזי בינייב. החברה הוקמה מתוך הסתכלות על שוק משקיעי הנדל"ן ושוק שוכרי הדירות והבנה אמיתית כי השוק יתום מטיפול מקצועי עבור שני הצדדים בעסקת ההשכרה. 
 
מדיניות פרטיות | תנאי שימוש 

© כל הזכויות שמורות לחברת שמורות לא.א.ו החברה לניהול ואחזקות נדלן בע"מ.

דף זה עודכן לאחרונה בתאריך:

Call Now Button