אודות החברה

הגדלת הכנסה לנכס שלך
בוא לבקר
התחבר אלינו

שדרות ההסתדרות 236, חיפה

ימים א'-ה' בשעות 09:00 - 17:00

אודות החברה

חברת פלמינגו הוקמה בשנת 2017 על ידי שני אנשי הנדל”ן הותיקים, ויק קושניר ואיזי בינייב,

מתוך הסתכלות על שוק משקיעי הנדל”ן ושוק שוכרי הדירות והבנה אמיתית כי השוק יתום מטיפול מקצועי עבור שני הצדדים בעסקת ההשכרה וניהול הנכס לאחר מכן.

חברת פלמינגו החליטה לקחת את תחום ניהול הנכסים והשכרת הדירות מספר צעדים קדימה והקימה מערך ניהול מפואר הנותן מענה מקיף לבעלי הדירות ולשוכרים בכל הקשור לתחום זה.

חברת פלמינגו הינה חברת ניהול ואחזקות הנדל”ן הגדולה במדינת ישראל וכיום היא מנהלת עבור לקוחותיה מעל 800 נכסים פרטיים ברחבי חיפה והקריות בשווי כולל של מעל ל-300 מליון ₪ שמושכרים במעל למליון ₪ בחודש!

עקב כמות הנכסים הגדולה אותם חברת פלמינגו מנהלת, היא בנויה ממספר מחלקות עיקריות על מנת לאפשר טיפול ראוי בכל פנייה או בקשה מכל בעל נכס או מכל שוכר אותו היא מאכלסת באחת מהדירות שאותן היא מנהלת.

איזי בינייב

ויק קושניר

בואו נכיר קצת יותר

המספרים שלנו

1000+

נכסים תחת ניהול

3M

שכירות חודשית מהנכסים

30

עובדים
מרכיבים את הצוות המקצועי של FlaminGo

970M

שווי נכסים בניהול
הנמצאים תחת ניהול חברת פלמינגו

96%

אחוז תפוסה בנכסים

24/5

שרות לקוחות
קריית אתא, קריית מוצקין, קריית ביאליק, קריית חיים, קריית ים וחיפה.
ניסיון רב בתחום הנדל׳׳ן, ניהול מעל 1,000 נכסים בחברה, ביצוע מעל 4,000 חוזה שכירות, ביצוע השבחה למעל 100 נכסים, שיפור את ההכנסה החודשית ללקוחות שלנו.
השבחה משפרת אחוזי התשואה על הנכס ע׳׳י חידוש/רענון הנכס במטרה לעלות את השכר החודשי, כל עוד הנכס נראה יותר חדשני כך הסיכוי להשכיר אותו ביותר כסף גדל.
שלבים מרכזיים כוללים איתור נתונים מדויקים, בדיקת מצב הנכס, תכנון אסטרטגיה מותאמת אישית ובנייה של תוכנית עבודה עם מטרה למקסם ולהעלות את התשואה.
ההשבחה יוצרת ערך מוסף ע׳׳י הבנת הצרכים הייחודיים של הנכס, והיתרון המרכזי הוא שהלקוחות יכולים לצפות בשדרוגים משמעותיים בתשואה ובאיכות הניהול.

תן למקצוענים לטפל בנכס שלך

מגוון שירותינו

פלמינגו הוא המפתח של כל בעל נכס לשקט נפשי.
מגוון השירותים שאנחנו יודעים לתת יסגרו לך את כל הפינות ויפנו מדרכך את כל כאבי הראש וההתעסקויות הקטנות והמעצבנות שהגיעו יחד עם הניהול השוטף של העסק שלך. החברה מחולקת למגוון מחלקות מאוישות באנשי מקצוע מומחים מתחומם על מנת לתת מענה ייעודי לכל צורך שלך או של השוכר שלך. למעבר מהיר למחלקה הרלוונטית

האם תרצה לדון בשיתוף פעולה?

מרכז המידע

לבעל נכס

סמינרים מקוונים ופודקאסטים

סמינרים מקוונים ופודקאסטים

חברת פלמינגו ברשתות חברתיות

על המפה

צרו איתנו קשר


× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן