אנו, א.א.ו החברה לניהול ואחזקות נדל”ן בע”מ, ידועים בשמנו המסחרי פלמינגו, אנחנו פעילים משנת 2018 ואנחנו מצמצמים מגע בין השוכר למשכיר ע”י מתן שירות מקיף בכל הנוגע להשכרת הדירה ושירותייה הנלויים הן לשוכר והן למשכיר ובכך יוצרים שקט נפשי למשכיר ולשוכר ואינטרקציה בריאה ומתועדת בין שני הצדדים.

אין הבדל בסכום אותו תשלמו לנו.
הסכום זהה – חודש אחד בשנה כולל מע”מ.
ללקוחות שלנו בניהול יש אפשרות לפרוס את התשלום לאורך תקופת הניהול כדמי מנוי חודשיים, לכן הרבה יותר משתלם לכם לחתום איתנו הסכם ניהול ולקבל את כל השירותים הנלווים שאנו מציעים.

הרבה משיחות הטלפון שאנחנו מקבלים מהשוכרים הם שיחות שאנו יודעים לכוון אותם לפתרון עצמאי עקב הנסיון הרבה שיש לצוות שלנו בתחום. במקרים בהם הדייר מחייג ויש לו תקלה אמיתית אנו שולחים לו איש מקצוע במהירות על מנת לפתור את התקלה או לשלוח לבעל הדירה הצעת מחיר לתיקון התקלה. 

בדירות המנוהלות על ידינו זהו תחום האחריות שלנו. אחת לרבעון אנו מבקרים בדירה ובודקים את תקינותה.

בוודאי! אנחנו מחזיקים מספר אנשי מקצוע ברמה גבוהה מאוד שמתחזקים את הדירות הקיימות בניהולנו ובנוסף מטפלים בדירות שזקוקות לרענון/שיפוץ לפני ההשכרה או לאחרייה. 

אנחנו נהיה אחראים על הצ’קים שהדיירים יביאו לכם רק אם תשתמשו בשירות של security flamingo. בשירות זה אנו מבטחים את הצ’קים שלכם! חזר צ’ק?!פלמינגו תשלם!
בכל אפשרות אחרת אנו לא נהיה אחראים על הצ’ק אותו תקבלו מהשוכר.

אנחנו נמצאים ברחוב החרושת 74 בקרית ביאליק. ע”י תיאום מראש תוכלו לתאם פגישה עם אחד מנציגנו. הטלפון שלנו במשרד: 04-8736050 ואנו פתוחים בימים א-ה בין השעות 9:00 ל-17:00.

נכון להיום אנו פעילים בקריות ובחיפה. בהמשך אנו עתידים לפעול גם בתל אביב, ירושלים ובאר שבע.

בוודאי! צור קשר עם המשרד בטלפון 04-8736050 ונסביר לך על התהליך הפשוט והיעיל של חברת פלמינגו.

בוודאי! אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד בטלפון 04-8736050 בשעות הפעילות ואנו נסביר לך על התהליך היעיל שלנו.
 

למה להשאר אדישים? פנו אלינו עוד היום והפעילו את הטייס האוטומטי!


× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן