הדרך אל עסקת הנדל"ן שלך

כעת נראית פשוטה וקלה יותר

פלמינגו תלווה אתכם לאורך כל הדרך, מאיתור הנכס להשקעה, ועד מימוש הנכס בבעלותכם

1000+

משקיעים פעילים.

96%

תפוסה בנכסים להשקעה.
החל מ-

200K₪

הון עצמי נדרש.

01

ניתוח מעמיק

הבנת צרכים ומטרות – אנחנו ביחד מההתחלה ועד הסוף- נבין את הצרכים והמטרות שלכם, נלמד מה הן היכולות הכלכליות והזמניות שלכם, ונמלא ביחד את פרטיכם האישיים. נסלול את הדרך אל האושר בעזרת היועצים הפיננסים והעסקים שלנו.

02

בניית תוכנית עסקית

אנחנו נבצע את תכנית השקעה שבה תבינו בכמה תרכשו, תמנפו, תשביחו ומה יהיו העלויות הנלוות שלכם, תזרים העסקאות, התשואות על העסקאות ומה יהיו התשואות על ההון העצמי.

03

התאמת הנכס

תחילת החיפושים, איתור הנכסים בהתאם לפרופיל שנבנה+ משא ומתן על בעלי הנכסים ובחירת העסקה המנצחת.

04

השגת המימון הנדרש

נעזור לכם להשיג את המימון הנדרש לעסקאות בהתאם לתוכנית ההשקעה שנבנתה- אנחנו נתמוך בכם בכדי להגיע להשקעה הכי נכונה עבורכם.

05

השבחה

פלמינגו תנהל עבורכם את פרויקט ההשבחה, אנחנו ננהל את כל השיפוץ של הבית באופן מלא כולל עיצוב מחדש, בצורה הטובה ביותר. אנחנו נבצע את התאמת הנכס לקהל יעד השוכרים שנבנה בתוכנית העסקית.

06

טייס אוטמטי לנכס שלך

הנכס להשקעה שלכם מוכן! אנחנו נאתר את השוכרת המתאים עבורכם, נבצע את כל הבדיקות והביטחונות הנדרשים. תהליך דירת הקניה שלכם הסתיים, התשואה על הדירה להשקעה שלכם מתרחשת כעת. פשוט לשים על טייס אוטומטי- ומעכשיו אנחנו ננהל את הנכס עבורכם.

קטלוג דירות

בזכות רמת ניהול הנכסים ורמת ההיכרות הגבוהה של המנהלים שלנו לבעלי הנכסים, פלמינגו בולטת בשוק הנדל”ן הישראלי בזכות שילוב ייחודי של מומחיות, חדשנות ותמיכה מקיפה במשקיעים. החברה מתמחה בנדל”ן להשקעה ומציעה גישה מותאמת אישית לכל לקוח, תוך הקפדה על התאמת ההשקעה שלו למגמות השוק ולמטרותיו האישיות. תיק העבודות הנרחב של פלמינגו באזור חיפה והקריות משקף הבנה מעמיקה של הדינמיקה בשוק המקומי, מה שהופך אותה לנכס יקר ערך עבור משקיעים מנוסים וחדשים כאחד. פלמינגו שמה בראש סדר העדיפויות את ביטחון הלקוחות ומתמקדת בהזדמנויות לתשואה גבוהה, ובכך ביססה את מעמדה כשותפה אמינה בניווט במורכבות של השקעות נדל”ן.
הצטיינותה של פלמינגו בניהול נכסים מניבים נובעת מגישתה האסטרטגית ותשומת הלב לפרטים. על ידי ביצוע ניתוחי שוק מעמיקים, פלמינגו מזהה נכסים בעלי פוטנציאל תשואה גבוה משכירות, ומבטיחה הכנסה קבועה למשקיעים. השירות המקיף שלהם כולל הצעות לשיפור הנכס, תחזוקה שוטפת וניהול דיירים יעיל, החל מאיתור שוכרים מתאימים ועד טיפול בפינויים במידת הצורך. אסטרטגיית ניהול הנכסים הפרואקטיבית של פלמינגו לא רק ממקסמת את תשואת הנכס אלא גם משפרת את הערך הכולל של ההשקעה, מה שהופך אותם לבחירה מועדפת עבור משקיעים המעוניינים למטב את תיק נכסי הנדל”ן שלהם בישראל.
חיפה והקריות בולטות כמקומות מעולים להשקעות נדל”ן בזכות השילוב הייחודי שלהן של עושר תרבותי, חיוניות כלכלית ומיקום גיאוגרפי אסטרטגי. חיפה, עם הנמל השוקק, מרכזי הטכנולוגיה והמוסדות האקדמיים שלה, מציעה שוק דינמי עם ביקוש קבוע לדיור. אזור הקריות, שעובר התחדשות באמצעות פרויקטים של התחדשות עירונית, מציג הזדמנויות לתשואות גבוהות על השקעה. אזורים אלה מתהדרים במגוון סוגי נכסים, החל מדירות על חוף הים ועד בתים בפרברים, המותאמים להעדפותיהם המגוונות של המשקיעים. הפיתוח והשיפור המתמידים של התשתיות המקומיות מבטיחים עוד יותר את מעמדן של חיפה והקריות כיעדי השקעה נחשקים.
בחירה בפלמינגו להשקעות נדל”ן בחיפה והקריות משמעותה שותפות עם חברה מובילה בשוק הנדל”ן הישראלי, הידועה במומחיותה בניהול נכסים מניבים ותובנות השקעה אסטרטגיות. הגישה המקיפה של פלמינגו מבטיחה שכל השקעה ממוטבת לתשואה מרבית ופוטנציאל צמיחה. הקסם של חיפה והקריות כיעדי השקעה הוא שילוב של דינמיות כלכלית, גיוון תרבותי ופרויקטים אסטרטגיים לפיתוח. פלמינגו מהווה כוח מנחה למשקיעים, ומנווטת במורכבויות שוק הנדל”ן במקצועיות ודיוק, מה שהופך אותה לבחירה האידיאלית עבור אלו המעוניינים להשקיע באזורים תוססים אלה.

השאירו בקשה לקבלת ייעוץ

למה לבחור בפלמינגו להשקעות הנדל"ן שלכם בחיפה והקריות?

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

השאר פרטים

תשאירו פרטים וקבלו יעוץ
השאר פרטים

תשאירו פרטים וקבלו יעוץ
× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן