fbpx

השבחת הנכס - כל מה שצריך לדעת לפני מכירה או השכרת הנכס

השבחת הנכס להשכרה או למכירה, היא דרך יצירתית לממש את מלוא הפוטנציאל של נכס הקיים ברשותכם- ופוטנציאל גדול לרווח משמעותי, שבהחלט לא ניתן להתעלם ממנו!
בין אם מדובר בשיפוץ, שדרוג, הרחבת הנכס בהתאם לזכויות בניה, כמו גם שינוי תפקידו של הנכס- חשוב לבצע את השבחת הנכסים בחוכמה, בהתאמה לנכס, בדיוק ובמקצועיות.

השבחת הנכס למכירה והשבחת הנכס להשכרה הן פעולות שונות עם מטרות שונות- בהן לא מעט החלטות שצריך לקבל, הקשורות לתקציב, סוג העבודה הנדרש ומגוון שיקולים משתנים.
יחד עם זאת, החדשות הטובות הן- שאם עושים את זה נכון, לא מדובר בתהליך ארוך או מייגע בכלל.
כיום, קיימים מגוון רחב של שירותים יעילים כמו ליווי משקיעים, שירותי אחזקה, גבייה ועוד, המתבצעים על-ידי חברת ניהול- אשר יעמדו לרשותכם בכל עת ולאורך הדרך!

אז, מה בעצם צריך לדעת על השבחת הנכס למכירה או השכרה? כל התשובות לפניכם!

"אפקט ה- WOW"

סביר להניח שעבור הקונים או השוכרים הפוטנציאליים, הנכס שלכם הוא אינו הראשון שהם בוחנים- אך בהחלט תרצו שיהיה האחרון!
ככל שנכס אטרקטיבי יותר, כך קל יותר למכור או להשכיר אותו- ואף המחיר אותו יהיו מוכנים לשלם הקונים או השוכרים, יהיה גבוה יותר.

לעיתים, השבחת הנכס כוללת "שיפוץ קוסמטי" בלבד- לדוגמא צביעת הבית, החלפת הריצוף, עיצוב פנים, טיפוח הגינה אם קיימת ועוד.
במקרים אחרים, שיפוצים מאסיביים יותר כמו התקנת צנרת חדשה ומערכת אינסטלציה, מערכת החשמל או אפילו הרחבת הנכס אם מתאפשר- יהיו אלה שישיגו את התוצאה הרצויה.

כשמדובר בהשבחת הנכס למכירה, את "אפקט ה"WOW ניצור פעם אחת בלבד, עם מכירתו של הנכס.
אך עם השבחת נכס להשכרה, כשמטרתנו היא להשכיר את הנכס לשנים רבות, בהן באופן טבעי אחת לתקופה יתחלפו השוכרים- את הרושם הראשוני וההתלהבות ניצור שוב ושוב, אחת לכמה שנים.
לכן, בשונה מהשבחת הנכס למכירה, במקרים אלה ניקח בחשבון את כל נושא התחזוקה והבלאי כבר בשלבים המוקדמים ביותר של ההשבחה.

הכירו את השוק

בדיוק כפי שנכיר היטב את הנכס בהיבט של נראות ופרקטיות, חשוב להכיר היטב גם את הסביבה בה הוא נמצא, אופי השוק, כמו גם לאסוף נתונים שונים מבעליו הקודמים של הנכס:

  • בכמה מושכר הנכס כיום?
  • באיזה מחיר נמכרו דירות דומות באזור?
  • האם מיקום הנכס נחשב למבוקש?


תשובות לשאלות אלה ועוד, יסייעו לנו להציב מטרות נכונות- וכמובן, גם להגיע אליהן!

כל מטרה היא ברת השגה - ואתם לא לבד

מיום ליום הופך שוק הנדל"ן למורכב יותר, מחירי הנדל"ן כבר שנים במגמת עלייה- והשקעת נדל"ן הופכות לאטרקטיביות יותר ויותר.
אנחנו מאמינים שכל מטרה היא ברת השגה- וגם אם הסכום הגדול של ההשקעה מרתיע, אין סיבה לחשש. כדי להשקיע בחוכמה ובביטחון, ישנם מגוון כלים ושירותים, אשר יהפכו כל השקעה לפשוטה יותר.

ליווי משקיעים, חברת ניהול ומה שביניהם

ליווי משקיעים הינו שירות מקצועי, אותו לרוב תציע חברת ניהול. ליווי משקיעים, מאפשר לכם להיעזר במומחה בתחום, מלווה אשר בקיא בהתפתחות שוק הנדל"ן בסביבת הנכס, מסוגל לאמוד את כדאיות העסקה, סכום ההשקעה הנדרש, התשואה העתידית ועוד.
השקעת נדל"ן בסיוע ליווי משקיעים, היא אחת הדרכים הנפוצות והיעילות כיום, כדי להבטיח ביטחון כלכלי.

בנוסף לליווי משקיעים ובמידה ובחרתם בהשבחת הנכס להשכרה, חברת ניהול מנוסה ומקצועית, תציע מגוון רחב של שירותים שיסייעו לכם בכל הקשור לתחזוקת מבנים וניהולם.
בנוסף לליווי משקיעים, שירותיה של חברת ניהול כוללים: איתור שוכרים לכניסה מידית, גביית התשלום עבור השכירות, טיפול בתקלות ותחזוקה כללית ועוד- ללא צורך בהתערבות מצד בעל הנכס, המשכיר.

Flamingo ניהול ואחזקת נדל"ן - השבחת הנכס לכל מטרה

כחלק מהניסיון העשיר אותו צברנו עם  Flamingo בשנים האחרונות- ניהול מעל 600 נכסים ברחבי הקריות, בשווי כולל של מעל 300 מיליון ₪!
אנו מתגאים בשירות האיכותי שלנו, כמו גם ביכולת שלנו להבטיח לכל אחד מלקוחותינו שקט נפשי אמתי עם ניהול הנכס שלו!

למידע נוסף על השבחת הנכס למכירה, השבחת הנכס להשכרה, ליווי משקיעים ומגוון השירותים שלנו ב- Flamingo, מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת. 

תן למקצוענים לטפל לך בנכס, תפנה אלינו וכל השאר עלינו

חברת פלמינגו הוקמה בשנת 2017 על ידי שני אנשי הנדל"ן הוותיקים ויק קושניר ואיזי בינייב. החברה הוקמה מתוך הסתכלות על שוק משקיעי הנדל"ן ושוק שוכרי הדירות והבנה אמיתית כי השוק יתום מטיפול מקצועי עבור שני הצדדים בעסקת ההשכרה. 
 
מדיניות פרטיות | תנאי שימוש 

© כל הזכויות שמורות לחברת שמורות לא.א.ו החברה לניהול ואחזקות נדלן בע"מ.

דף זה עודכן לאחרונה בתאריך:

Call Now Button