שכונות בחיפה

חדשים בחיפה? מחפשים להתמקם בשכונה המתאימה ביותר עבורכם והלכתם לאיבוד?תנו לנו לעשות סדר, ריכזנו עבורכם סקר קצר כמה מהשכונות המרכזיות והאהובות ביותר בחיפה:

דניה

שכונה פסטורלית ושקטה על מורדות הכרמל. בתים פרטיים גדולים, הרבה ירוק ונוף מדהים. שכונה שקטה ובטוחה. מתאימה מאוד למי שמחפש מקום שקט ובטוח.

דניה

הדר עליון

הדר היא שכונה ייחודית ומגוונת, המשקפת את הפלורליזם התרבותי של חיפה.בהדר חיים זה לצד זה בהרמוניה קבוצות אוכלוסייה מגוונות – עולים חדשים, אמנים, להט”בים, חרדים ועוד. התמהיל האנושי הייחודי יוצר אווירה פתוחה וליברלית ומושך אליו בעיקר צעירים, סטודנטים, רווקים וזוגות צעירים.הדר מציעה חווית מגורים אורבנית ותוססת עם חשיפה לתרבויות ואורחות חיים מגוונים זה לצד זה.

הדר הכרמל

אחת השכונות הוותיקות והמרכזיות בחיפה, משלבת בין אזורי מגורים, מוקדי בילוי ותרבות ומוסדות ציבוריים. בשכונה חיות בהרמוניה קבוצות אוכלוסייה מגוונות, והיא מהווה דוגמה לחיים חברתיים טובים בחברה רב-תרבותית. הדר הכרמל שומרת על אופייה הייחודי תוך התחדשות והתאמה לאורח החיים המודרני. מתאימה מאוד לסטודנטים, עולים חדשים, רווקים, צעירים.

הדר הכרמל

כרמל מרכזי

המרכז התרבותי והבילויים של חיפה כרמל מרכזי, הידוע גם בשם מרכז הכרמל, הוא לב הפעילות והעשייה התרבותית והקהילתית בחיפה.האזור משלב בין אזור מגורים וריאות ירוקות עם מוקדי בילוי, תרבות ופנאי ענפים ומגוונים.בכרמל מרכזי ניתן למצוא את גן החיות הלימודי, האודיטוריום, מוזיאונים שונים, מסעדות איכותיות, בתי קפה ופאבים.הטיילת המרשימה הצופה אל המפרץ והגנים הבהאים היפים מהווים מוקד משיכה תיירותי חשוב לאזור ולחיפה כולה.

כרמל מרכזי הוא נקודת מפגש אורבנית ייחודית המשלבת בין טבע, נוף ותרבות באופן הרמוני.

בת גלים

בת גלים היא אחת השכונות הוותיקות והאהובות ביותר בחיפה, בעיקר בזכות הקרבה שלה לחוף הים ולטבע. השכונה ממוקמת לחוף מפרץ חיפה, והיא היחידה בעיר שגובלת ישירות בקו המים.בת גלים מציעה גישה נוחה לחופי רחצה מוכרזים וחופים רגועים יותר המאפשרים פרטיות. בנוסף, השכונה נהנית מקרבה לתחנת הרכבת חיפה בת גלים ולרכבל המקשר אותה לחלקה המרכזי של העיר. בת גלים משלבת בהרמוניה בין אופי שכונתי וותיק לבין נגישות גבוהה למרכז ולחוף הים הנאים כל כך.

למי מתאים: סטודנטים, משפחות, זוגות צעירים. 

בת גלים

מקווה שהסקירה הקצרה עוזרת לכם להתמצא!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

למצוא דירה להשכרה

כותבים ומדברים נדל"ן
בבלוג של פלמינגו

× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן